POSŁANI W POKOJU CHRYSTUSA

Menu witryny

Do spowiedzi św. zapraszamy

pół godziny przed Mszą św. w
dni powszednie,
niedziele i święta
.

Odwiedziny chorych

Osoby zgłoszone
pierwszy piątek miesiąca
od godz. 8.00

Czynna

19.00 - 20.00 (czas letni)
18.00 - 19.00 (czas zimowy)
narzeczeni - wtorek i czwartek

Nie czynna

w pierwszy piątek miesiąca,

niedziele i święta

V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

(do użytku wewnętrznego)

1. Dzisiaj w naszej parafii na sumie Uroczystość I Komunii Świętej.
  2. Od jutra dzieci będą przeżywać Biały Tydzień.
  3. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na działalność Katolickiego Radia VIA. W przyszłą niedzielę na inwestycje w parafii. Bóg zapłać.
  4. Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo majowe i Msza św. W tygodniu nabożeństwo majowe w kościele o godz. 18.00 i Msza św. oraz w kaplicy o 17.00 Msza św. i nabożeństwo majowe. Dzisiaj  o godz. 17.30 będzie także nabożeństwo majowe przy kapliczce u p. Lucyny Bal, nr domu 370.
  5. Jutro (16.05) święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski. W naszej parafii dzień dziękczynienia za św. Jana Pawła II – błogosławieństwo relikwiami.
  6. W czwartek (19.05) nowenna ku czci Patronów naszej Diecezji.
  7. W czwartek po wieczornej Mszy św. próba dla dzieci klas czwartych przed Rocznicą I Komunii św.
  8. W piątek (20.05) 22. rocznica sakry biskupiej Ks. Biskupa Ordynariusza. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
  9. W piątek spotkanie młodzieży należącej do KSM-u.
  10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i placu przykościelnego. Bóg zapłać. W sobotę do sprzątania na godz. 8.00 zapraszamy rodziców dzieci klas czwartych, ze sprzętami do sprzątania i koszenia trawy.
  11. W przyszłą niedzielę na sumie Rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Do spowiedzi św. zapraszamy dzieci w ciągu tygodnia pół godz. przed nabożeństwem, Mszą św. i w czasie Mszy św.