POSŁANI W POKOJU CHRYSTUSA

Menu witryny

Spowiedź

Do spowiedzi św. zapraszamy

pół godziny przed Mszą św. w
dni powszednie,
niedziele i święta
.

Odwiedziny chorych

Osoby zgłoszone
pierwszy piątek miesiąca
od godz. 8.00

Kancelaria parafialna

Czynna

19.00 - 20.00 (czas letni)
18.00 - 19.00 (czas zimowy)
narzeczeni - wtorek i czwartek

Nieczynna

w pierwszy piątek miesiąca,

niedziele i święta

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 28.05.2023 r.

(do użytku wewnętrznego)

 

 1. Dzisiaj na sumie Rocznica I Komunii Świętej dzieci klas czwartych. Dzisiaj zakończenie Okresu Wielkanocnego. O godz. 15.30 nabożeństwo majowe i Msza św. popołudniowa. O godz. 17.30 będzie ostatnia w tym roku majówka przy krzyżu, którym opiekuje się rodzina Gdulów.
 2. Wczoraj na Jasnej Górze nasz parafianin diakon Patryk Mazgaj przyjął święcenia kapłańskie. Mszę św. prymicyjną o. Patryk Mazgaj będzie sprawował 11 czerwca br. na sumie w naszym kościele parafialnym. Również w katedrze rzeszowskiej sześciu diakonów przyjęło wczoraj święcenia prezbiteratu. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 3. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą w kościele: o 6.30; 9.00, o 18.00 nabożeństwo majowe i Msza św. oraz w kaplicy o 17.00 nabożeństwo majowe i Msza św.
 4. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, zakończenie nabożeństw majowych i Msza św. wieczorowa.
 5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 6. W czwartek (1.06) Dzień Dziecka – modlić się będziemy za dzieci.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 8. W pierwszy czwartek dziękować będziemy za powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz modlić się o nowe. O godz. 17.30 modlitwę o powołania prowadzić będzie Stowarzyszenie Przyjaciół WSD.
 9. W pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych w domach. Możliwość spowiedzi św. w kościele przed ranną Mszą św. i od godz. 17.00, następnie o godz. 18.00 Msza św. wieczorna i nabożeństwo pierwszych piątków miesiąca.  W kaplicy od 15.00 spowiedź, o 16.00 Msza św. i nabożeństwo.
 10. W pierwszą sobotę, o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót miesiąca i osobista adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
 11. Kościół i plac przy kościele oraz plebanii sprzątali rodzice dzieci rocznicowych. Bóg zapłać za sprzątanie i dekorację kościoła. Do dekoracji dołożyli się także Nowożeńcy: Ewelina i Arkadiusz. Troskę o naszą świątynię w tym tygodniu powierzamy następnym dziesięciu rodzinom. Do sprzątania zgłosiła się również rodzina Prymicjanta.
 12. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas Komunii świętej wielkanocnej. O godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe i zmiana tajemnic różańcowych.