WIELKA TAJEMNICA WIARY

Menu witryny

Do spowiedzi św. zapraszamy

pół godziny przed Mszą św. w
dni powszednie,
niedziele i święta
.

Odwiedziny chorych

Osoby zgłoszone
pierwszy piątek miesiąca
od godz. 8.00

Czynna

19.00 - 20.00 (czas letni)
18.00 - 19.00 (czas zimowy)
narzeczeni - wtorek i czwartek

Nie czynna

w pierwszy piątek miesiąca,

niedziele i święta

XXIV Niedziela zwykła – 12.09.2021 r.

(do użytku wewnętrznego)

1. Dzisiaj w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie o godz. 12.00 odbędzie się beatyfikacja Czcigodnych Sług Bożych: Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy w Polsce XI Tydzień Wychowania.
  3. Jutro dzień modlitw w intencji Kościoła, Ojca Świętego Franciszka i Ojczyzny.
  4. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Na Mszę św. o godz. 18.00 w ramach Tygodnia Wychowania zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z obydwóch szkół i ich rodziców. Zapraszamy także chętnych, którzy nie przyjęli tego sakramentu razem ze swoją klasą.
  5. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców,  chrzestnych i zapisy dzieci do chrztu świętego.
  6. Trzeci piątek miesiąca – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie zapraszamy młodzież należącą do KSM-u i wszystkich chętnych, którzy chcieliby pogłębiać swoją wiarę.
  7. W sobotę święto św. Stanisława Kostki. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie dzieci i młodzież.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, dekorację i złożone ofiary. Troskę o naszą świątynię w tym tygodniu powierzamy kolejnym dziesięciu rodzinom.
  9. W przyszłą niedzielę dziewiętnasty dzień miesiąca – nowenna ku czci Patronów naszej diecezji: św. J.S. Pelczara i bł. Karoliny Kózki. Różaniec przed sumą będzie prowadzić Róża pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składka w kopertach na cele inwestycyjne w parafii.
  10. Za tydzień Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Radio VIA.