UCZESTNICZĘ WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA

Menu witryny

Do spowiedzi św. zapraszamy

pół godziny przed Mszą św. w
dni powszednie,
niedziele i święta
.

Odwiedziny chorych

Osoby zgłoszone
pierwszy piątek miesiąca
od godz. 8.00

Czynna

19.00 - 20.00 (czas letni)
18.00 - 19.00 (czas zimowy)
narzeczeni - wtorek i czwartek

Nieczynna

w pierwszy piątek miesiąca,

niedziele i święta

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 19.05.2024 r.

(do użytku wewnętrznego)

1. W naszej parafii na sumie Pierwsza Komunia Święta dzieci klas trzecich. Dzisiaj zakończenie Okresu Wielkanocnego. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo majowe, o 16.00 Msza św. W tygodniu nabożeństwo majowe w kościele o godz. 18.00 i Msza św. oraz w kaplicy o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo majowe.
  2. Na nabożeństwo majowe i Mszę św. do kościoła zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie dzieci komunijne przeżywające Biały Tydzień.
  3. W poniedziałek (20.05) święto NMP Matki Kościoła. Porządek Mszy św. świąteczny: 6.30; 8.30; 18.00 i nabożeństwo majowe oraz w kaplicy o 16.30 i nabożeństwo majowe. W poniedziałek rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Ordynariusza. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym o godz. 18.00 i Msza św. Po Mszy św. próba dzieci klas czwartych przed rocznicą I Komunii św. Do spowiedzi przed rocznicą zapraszamy codziennie przed i w czasie Mszy świętych.
  5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego  i Wiecznego Kapłana.
  6. W piątek spotkanie młodzieży należącej do KSM-u.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Bóg zapłać. Troskę o naszą świątynię w tym tygodniu powierzamy rodzicom dzieci rocznicowych. Zapraszamy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00.
  8. W przyszłą niedzielę (26.05) Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dzień Matki. O godz. 15.30 nabożeństwo majowe, o 16.00 Msza św. O godz. 17.30 będzie także majówka i poświęcenie kapliczki u rodziny: Tokarz i Kloc nr 897.