POSŁANI W POKOJU CHRYSTUSA

Menu witryny

Do spowiedzi św. zapraszamy

pół godziny przed Mszą św. w
dni powszednie,
niedziele i święta
.

Odwiedziny chorych

Osoby zgłoszone
pierwszy piątek miesiąca
od godz. 8.00

Czynna

19.00 - 20.00 (czas letni)
18.00 - 19.00 (czas zimowy)
narzeczeni - wtorek i czwartek

Nie czynna

w pierwszy piątek miesiąca,

niedziele i święta

XXVI Niedziela zwykła – 25.09.2022 r.

(do użytku wewnętrznego)

1. Dzisiaj przeżywamy 108. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy pod hasłem: „Budować przyszłość z migrantami i uchodźcami”.
  2. Różaniec przed sumą prowadzi dzisiaj Róża pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Janina Sutyła), a w przyszłą niedzielę dzieci klas trzecich.
  3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zbiórka kandydatów na ministrantów.
  4. We wtorek, wsp. św. Wincentego a` Paulo, K. Po Mszy św. spotkanie Apostolatu Cudownego Medalika.
  5. W środę, wsp. św. Wacława, M. Wieczorna Msza św. poprzedzona nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania – Gr.3 (kl. VIII ZS nr 2). Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań (nowa skrzynka przy ołtarzu Matki Bożej).
  6. W czwartek święto świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.
  7. W piątek odbędzie się dekanalne spotkanie młodzieży w parafii Łąka. Zapisy na wyjazd u ks. Marcina.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, chodnika przy ogrodzeniu, złożone ofiary i dekorację. Bóg zapłać. Troskę o naszą świątynię w tym tygodniu powierzamy następnym dziesięciu rodzinom.
  9. W pierwszą sobotę (1.10) wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. W kaplicy o godz. 16.00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe.  W kościele o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót miesiąca, nabożeństwo różańcowe (Róża pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego) i osobista adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.
  10. W przyszłą niedzielę (2.10), pierwszą miesiąca, wspomnienie Aniołów Stróżów. O godz. 15.15 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom klas trzecich. Zapraszamy dzieci z obydwóch szkół wraz z rodzicami. O godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe (przewodniczą dzieci), zmiana tajemnic  i Msza św. popołudniowa. Składka przeznaczona na cele diecezjalne.