WIELKA TAJEMNICA WIARY

od godz. 8.00

Czynna codziennie
po Mszy św.

19.00 - 20.00 (czas letni)
18.00 - 19.00 (czas zimowy)
wtorek, czwartek - narzeczeni

XII Niedziela zwykła – 20.06.2021 r.

(do użytku wewnętrznego)

1. Została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane. Od niedzieli, 20 czerwca br.,  wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
  2. Dzisiaj na sumie chrzest dzieci. O godz. 15.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa; w tygodniu nabożeństwo po wieczornej Mszy Świętej.
  3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać.
  4. Młodzież klas ósmych, która nie odebrała Indeksów i Świadectwa Bierzmowania, może je odebrać w najbliższym tygodniu po każdej Mszy Świętej w kościele.
  5. W środę (23.06) Dzień Ojca. Modlić się będziemy za wszystkich ojców. W naszej parafii Dzień Adoracji  Najświętszego Sakramentu w ramach adoracji diecezjalnej. W kaplicy od 9.00 – 12.00 i w kościele od 15.00 – 18.00.
  6. W czwartek (24.06) uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  7. W piątek (25.06) Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla uczniów z ZS nr 1 w kościele o godz. 8.00 i dla uczniów ze SP nr 2 w kaplicy o godz. 14.00.
  8. W piątek ostatnie przed wakacjami spotkanie młodzieży z KSM-u po wieczornej Mszy świętej.
  9. Dziękujemy za sprzątanie, złożone ofiary na kwiaty i dekorację kościoła. Troskę o czystość naszej świątyni w tym tygodniu powierzamy kolejnym dziesięciu rodzinom.
  10. W przyszłą niedzielę wsp. Matki Bożej Nieustającej Pomocy – odpust  w Jasionce.