IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza, 21.04.2024 r.

(do użytku wewnętrznego)

1. Dzisiaj przeżywamy 61. Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego pod hasłem: „Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn”.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać.
  3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. próba dzieci klas trzecich przed Pierwszą Komunią świętą. Zapraszamy dzieci z rodzicami.
  4. We wtorek uroczystość św. Wojciecha BM, Patrona Polski.
  5. W środę Msza św. wieczorna poprzedzona nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.
  6. W czwartek święto św. Marka Ewangelisty. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  7. W piątek zapraszamy na Mszę św. dziękczynną o godz. 18.00 i spotkanie w salce młodzież naszej parafii, która przyjęła w ubiegłą sobotę (20.04) Sakrament Bierzmowania.
  8. W sobotę (27.04) spotkanie Apostolatu Cudownego Medalika.
  9. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Rzeszowskiej prosi o przekazanie danych małżonków obchodzących w tym roku 50-lecie sakramentu małżeństwa celem przygotowania imiennych zaproszeń i okolicznościowych dyplomów. Msza jubileuszowa odbędzie się 9 czerwca br. w katedrze rzeszowskiej.
  10. Przedstawicielom Akcji Katolickiej i p. Kościelnemu dziękujemy za rozbiórkę dekoracji Ciemnicy i Bożego Grobu. Bóg zapłać.
  11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Bóg zapłać. Troskę o naszą świątynię w tym tygodniu powierzamy następnym dziesięciu rodzinom.
  12. Bóg zapłać Firmie Luvex za wykonane prace przy plebanii.
  13. Liceum Ogólnokształcące Sióstr Pijarek w Rzeszowie, ul. Sanocka 10 serdecznie zaprasza tegorocznych ósmoklasistów na Dzień Otwarty w środę (24.04) od godz. 10.00.
  14. W przyszłą niedzielę przy naszym kościele będą zbierane ofiary dla Karola, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu w Rzeszowie. Leczenie jest skomplikowane i długie. W tej chwili Karol przebywa w szpitalu w Warszawie. Rodzina prosi o pomoc i wsparcie.