UCZESTNICZĘ WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA

Menu witryny

Spowiedź

Do spowiedzi św. zapraszamy

pół godziny przed Mszą św. w
dni powszednie,
niedziele i święta
.

Odwiedziny chorych

Osoby zgłoszone
pierwszy piątek miesiąca
od godz. 8.00

Kancelaria parafialna

Czynna

19.00 - 20.00 (czas letni)
18.00 - 19.00 (czas zimowy)
narzeczeni - wtorek i czwartek

Nieczynna

w pierwszy piątek miesiąca,

niedziele i święta

ZAPYTANIE OFERTOWE: Prace budowlane i konserwatorskie przy zabytkowym kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Stobiernej - 1.07.2024 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE w ramach postępowania zakupowego na wybór wykonawcy zadania p.n.: „Prace budowlane i konserwatorskie przy zabytkowym kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Stobiernej” w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków oraz budżetu Gminy Trzebownisko (data publikacji 1.07.2024 r. godz. 16:00) 

Zapytanie ofertowe (pobierz)

1. Formularz ofertowy (pobierz)

2. Wykaz prac - przedmiar robót (pobierz)

3. Ramowe postanowienia umowy (pobierz)

4. Decyzja Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (pobierz)

5. Pozwolenie na budowę (pobierz)

6. Dokumentacja projektowa (pobierz)

 

 

Link do BIP na stronie Gminy Trzebownisko

 

Pytania/wyjaśnienia proszę kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Boże Ciało 2024

Uroczystość Bożego Ciała w Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Stobiernej oraz w kaplicy pw. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa odbyła się w piękny, słoneczny dzień.

W Stobiernej, uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele parafialnym. Licznie zgromadzeni wierni uczestniczyli w Eucharystii, której przewodniczył proboszcz parafii ks. Józef Pasiak, a homilię wygłosił ks. Marcin Olszewski. Po Mszy, procesja Bożego Ciała wyruszyła ulicami miejscowości, zatrzymując się przy czterech ołtarzach przygotowanych przez parafian. Udekorowane kwiatami i bielą ołtarze podkreślały sakralny charakter święta. Wierni razem z chórem parafialnym z zaangażowaniem śpiewali pieśni eucharystyczne, modlili się i adorowali Najświętszy Sakrament niesiony pod baldachimem. Dzieci w strojach komunijnych sypały kwiaty, tworząc kolorowy dywan przed Najświętszym Sakramentem.
W kaplicy pod wezwaniem św. Józefa Pelczara, również odbyła się Msza Święta, po której wierni wzięli udział w procesji wokół kaplicy. Mimo mniejszej skali wydarzenia, uroczystość miała równie podniosły charakter. Mieszkańcy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości i wspólne modlitwy.
Obydwie procesje były okazją do wyrażenia wiary i jedności lokalnej wspólnoty. Całe wydarzenie przebiegało w atmosferze modlitwy i radości, stanowiąc ważne duchowe przeżycie dla wszystkich uczestników.
...Rapid Gallery Loading...
 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE: Prace budowlane i konserwatorskie przy zabytkowym kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Stobiernej - 26 kwietnia 2024

ZAPYTANIE OFERTOWE w ramach postępowania zakupowego na wybór wykonawcy zadania p.n.: „Prace budowlane i konserwatorskie przy zabytkowym kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Stobiernej” w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków oraz budżetu Gminy Trzebownisko (data publikacji 26-04-2024r. godz. 20:15)

 

Zapytanie ofertowe

1. Formularz ofertowy

2. Wykaz prac - przedmiar robót

3. Ramowe postanowienia umowy

4. Decyzja Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków

5. Pozwolenie na budowę

6. Dokumentacja projektowa

 

Link do BIP na stronie Gminy Trzebownisko

 

Pytania/wyjaśnienia proszę kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Protokół z przeprowadzonego

ZAPYTANIA OFERTOWEGO
w ramach postępowania zakupowego na wybór wykonawcy zadania
p.n.: „Prace budowlane i konserwatorskie przy
zabytkowym kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
w Stobiernej” w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków oraz budżetu Gminy Trzebownisko

12.06.2024 r.